1:1 coaching

Mis see on?

See on harjutamine! Esimene harjutus on enda jaoks aja võtmine. Koos coachiga korra kuus. Aeg mõtlemiseks, märkamiseks, aruteluks, küsimusteks, vastusteks – Sinu arenguks. Individuaalne coaching sunnib Sind harjutama iseendaga olemist, paneb ebamugavasse asendisse, peegli ette, aktsepteerima ja teeb heatahtliku pai ka keerulises olukorras nii, et Sa muutud teadlikumaks, tugevamaks ja paremaks juhiks. 

Mis maksab?

Hind kokkuleppel.

Kui kaua?

Kestvus 6-12 kuud, mis hõlmab 6-12 kohtumist. Vajadusel telefoni või e-maili konsultatsiooni.
personaalne coaching

Tänased juhtimiskompetentsid ei ole enam need, mida vajasime 20 aastat tagasi. Olen kindel, et juht, kes ei oska ennast juhtida, ei ole hea juht teistele.  Hea juht oskab olla mentor, õpetaja, coach, liider ja lihtsalt inimene. Mängib nendes rollides võrdselt hästi ning teeb õige valiku õigel ajal.

Kellele mõeldud?

Kui juhid inimesi või protsesse. Oled ettevõtja või tippjuht. Vastutad. Mugavus või ebamugavus häirib Sind.

Mis kasu Sa saad?

Juhtimine on pidev valikute tegemine. Saad valida iseenda vanade ja uute mõtete hulgast. Coachingul saad julgust, enesekindlust, tagasi- ja edasivaate. Mõtled seda, mis Sulle korda läheb. Mina luban olla karm-lahke* kaasamõtleja, et leiaksid uued ideed, uue perspektiivi ja läheksid ära enesekindlamana, kui tulid. Isegi, kui mõne sessiooni käigus tunned teisiti, siis lõpuks oled tugevam ja kogenum juht.

* väljend pärineb Mare Porki sulest
Head Juhid OÜ Staapli 4, Tallinn Tel: +372 55 20225
Foundations certified coach