Kuidas ettevõttes strateegiat uuendada

Mis see on?

Meie ettevõte käive on täna 90% uus käive. Selleks oli vaja muuta ärimudelit ja otsustada, kas alustada puhtalt lehelt või tegeleda päriselt transformatsiooniga. Valisime teise tee. Tänaseks oleme üks Eesti edukamaid digimeedia agentuure. See on minu teise ettevõtte lugu. 1,5-päevasel koolitusel käime läbi kogu ettevõtte strateegia, mille tulemusel valmib 3-aasta plaan. Plaan on tööriist, millega saba iga ettevtte juhtkond hiljem ise edasi minna.

Kaasaegne meeskond defineerib end läbi ühise mõtte, mitte läbi liikmete. Ehk ühine mõte loob meeskonna, mitte inimesed iseenesest.

Kellele mõeldud?

Kui juhid inimesi või protsesse. Oled ettevõtja või tippjuht. Vastutad. Mugavus või ebamugavus häirib Sind.

Mis kasu Sa saad?

Juhtimine on nagu kaardimäng. Pidev valikute tegemine. Saad valida iseenda vanade ja uute mõtete hulgast, saad julgust, enesekindlust, tagasi- ja edasivaate. Õpid seda, mis Sulle korda läheb. Mina luban olla karm-lahke* kaasamõtleja, et leiaksid uued ideed, uue perspektiivi ja lähed ära enesekindlamana, kui tulid. Isegi, kui mõne sessiooni käigus tunned teisiti, siis lõpuks oled tugevam ja kogenum juht.* väljend pärineb Mare Porki sulest.
Head Juhid OÜ Staapli 4, Tallinn Tel: +372 55 20225
Foundations certified coach